BENZİNLOG
06
ekim
2019
Uzun Yol
Dinlenme Tesisleri
BenzinLitre
Dinlenme Tesisi Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

DİNLENME TESİSİ SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Dinlenme tesisleri özellikle uzun yolculukların olmazsa olmazı. Yolculuğunuza keyifli bir mola vermek istediğinizde sizi karşılayan dinlenme tesisleri olduğundan, burada aldığınız hizmet ne kadar kaliteli olursa yolculuğunuz da bir o kadar keyifli devam ediyor. Dolayısıyla sizin için en uygun dinlenme tesisine kavuşabilmeniz için BenzinLitre olarak dinlenme tesisi seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler başlığı altında birkaç madde belirledik.

-Dinlenme tesisi seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli noktalardan biri genelde sık tercih edilen otobüslerin durduğu dinlenme tesislerinde durarak yüksek fiyatta ve lezzetli olmayan yemeklerden yemek, tuvalete para ödemek gibi bir hata yapılmaması. Bunun için de BenzinLitre uygulamasından ihtiyaçlarınıza göre filtreleme yaparak ücretsiz tuvaleti olan dinlenme tesislerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Yorumları okuyarak yemeklerin lezzeti, fiyatı ve hizmetin kalitesi konusunda bilgi edinebilirsiniz. Kaliteli bir yolculuk yapmak sizin elinizde.

-Dinlenme tesisinize karar verirken seçici olun.
Yol üzerindeki dinlenme tesisleri çoğaldıkça size en uygun olan tesisi bulma ihtimaliniz de zorlaşabiliyor. Bu yüzden yola çıkmadan önce dinlenme tesisi seçiminizi yapmanızda fayda var. 4 saatten fazla aktif araç kullanmamak daha güvenli bir sürüş yapmanızı sağlar. Hiçbir ihtiyacınız olmasa dahi 4 saatin sonunda mutlaka bir dinlenme tesisinde mola verin ve dinlenin.

-Aracınızın ihtiyaçlarına uygun olan dinlenme tesislerini tercih edin.
Aracınızın yağ değişimi, oto yıkama gibi ihtiyaçlarının olabileceğini göz önünde bulundurarak bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dinlenme tesislerinde durmanız daha faydalı olacaktır. Bu dinlenme tesisleri genelde istasyonlarla yan yana/iç içe olanlardır. Özellikle yeni İzmir Otobanında açılan istasyonlar hem istasyon hem dinlenme tesisidir. Geniş ürün yelpazesi olan C-store'larda yolculukta ihtiyacınız olabilecek eşyaları da tamamlayabilirsiniz.
-Dinlenme tesisi seçiminde yemek yemek için duruyorsanız aile salonu olan, açık büfe, mescit, ücretsiz tuvalet gibi filtreleri kullanarak tam ihtiyacınız olan tesise ulaşabilirsiniz. Kavurma, orman kebabı vb. sevenler için kamyoncu lokantalarını da bulabilirsiniz. En iyi kamyoncu lokantaları yazımızdan da bunlara ulaşabilirsiniz.

-Dinlenme tesisleri özelliklerini öğrenmek için BenzinLitre kullanın.
İlk başta bahsettiğimiz gibi yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek sorularınıza cevap olacak tesis özelliklerine BenzinLitre ile ulaşmanız mümkün. Dinlenme tesisinde mescit var mı, Starbucks var mı, tuvaletleri temiz mi, yemekleri güzel mi gibi sorulara cevap olmakla kalmayıp ikram çay veren istasyonları ve dinlenme tesislerini bile BenzinLitre ile görebilirsiniz.

Tesis özelliklerini BenzinLitre ile kolayca listeleyip ihtiyacınız olan özellikleri filtreleyip arama yaptığınızda size en yakın istasyon ve dinlenme tesisine ulaşabilirsiniz.

Dinlenme tesisi seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler şimdilik bunlar, umarız faydalı olur.

BenzinLitre güvenli yolculuklar diler!

Tüm içerikler okundu!

Next page