BENZİNLOG
27
nisan
2019
Dinlenme Tesisleri
İstanbul Antalya Arası Dinlenme Tesisleri ve Lezzet Durakları

İstanbul Antalya Arası Dinlenme Tesisleri ve Lezzet Durakları

Kimini kendimiz denediğimiz İstanbul Antalya arası dinlenme tesisleri ve lezzet durakları aşağıda sizinle paylaşıyoruz. İstanbul Antalya arası dinlenme tesislerini BenzinLitre uygulaması üzerinden de inceleyip hangisinde açık büfe kahvaltı, hangisinde çardak, aile salonu veya wifi var bakıp seçerek yol tarifi alabilirsiniz.

Bilecik - İsmail'in Yeri / Karaçam Et Lokantası

Adapazarı gişelerini geçtikten sonra 10 km ileride İsmail'in Yeri'ne yeni ismi Karaçam Et Lokantası'na ulaşabilirsiniz. Personel güler yüzlü, hizmet kalitesi iyi. Samimi bir ortam iç pilav ve etleri lezzetli. Gelenler köfteyi tercih ediyor normalde şimdiden afiyet olsun.

Akçaabat Köftecisi

Bozüyük-Kütahya yolunda Cıngılli Akçaabat Köftecisi var, köfte yemek istiyorsanız biraz dayanıp buraya kadar bekleyin deriz! İstanbul Antalya arası dinlenme tesislerinin en gözde olanlarından biri!!

Bozüyük Köfteci Yusuf

Köfte severler için diğer bir seçenek hızlı hizmet ve süper lezzeti ile Köfteci Yusuf!! İstanbul Antalya arası dinlenme tesisleri'nden olan  farklı illerdeki Köfteci Yusuf'lara da uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Selçuk Bey Dinlenme Tesisleri

Yemeğinizi Afyon'dan önce yemediyseniz Selçuk Bey kapıda sizi kaymaklı lokum ile karşılıyor! Sucuklarından çorbasına kadar herşey oldukça lezzetli! 

Isparta Kebapçı Kadir

İstanbul Antalya arası lezzet duraklarından biri! Kebap veya iskender döner seviyorsanız molanızı burada vermenizi tavsiye ederiz. Isparta kebabı öneriliyor genellikle. Mekan fiyat performans açısından oldukça başarılı!

Karacaören Barajı Gölbaşı Tesisleri

Isparta'da içeri girip vakit kaybetmek istemeyenlere manzarası harika bir tesis önerimiz Burdur'dan! Karacaören Gölbaşı Tesislerinde yemek yiyip çayınızı manzara eşliğinde içebilirsiniz.


Çamlaraltı Dinlenme Tesisi

Antalya'ya az kala çok yorgunsanız ve çay içmek için bir mola yeri arıyorsanız Çamlaraltı Dinlenme Tesisi yine güzel doğası ve sakinliği ile sizin için ideal olacaktır.

İstanbul Antalya arası dinlenme tesislerinin daha fazlasına BenzinLitre üzerinden ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar!

Tüm içerikler okundu!

Next page