BENZİNLOG
06
ekim
2019
Benzinlik
Uzun Yol
motosiklet
BenzinLitre
Aytemiz
Motosiklet İçin En İyi Benzin İstasyonu

MOTOSİKLET İÇİN EN İYİ BENZİN İSTASYONU 

Motosiklet tutkunları için akaryakıt almak bazen zahmetli olabiliyor. Markete uğramak, dinlenme tesislerinde yemek molası vermek ya da sadece akaryakıt alıp ödeme yapmak gibi ihtiyaçlar sırasında motosiklet için gerekli eşyalar sürücüler için yük olabiliyor. Bunların yanısıra motosikletler için ayrıca park yeri de bulmak motosikleti kilitli ve güvenli şekilde bırakabilmek de başka bir problem olarak görülüyor.

Tüm motosiklet tutkunlarının motosiklet için en iyi benzin istasyonu seçimi yapabilmesi için BenzinLitre olarak bu konuda bir tavsiye ile karşınızdayız.

Aytemiz 2017 yılında ‘Motorcu Dostu İstasyon’ projesi ile akaryakıt sektöründe, hizmet konusunda fark yaratan ve motosiklet için en iyi benzin istasyonu sorusuna cevap niteliğinde yepyeni bir çalışmaya imza atmış.

Motorcu Dostu İstasyonlarda Neler Var?

-Motosiklet kullanıcılarına özel park alanları,
-Kask, mont ve eldiven gibi eşyalarını bırakabilecekleri kişiye özel kilitli dolaplar,
-Marketlerde kask temizleme spreyi, buğu önleyici, zincir temizleme spreyi gibi motosiklet için gerekli özel ürünler,
-Motosikletlilere özel hazırlanmış pompaların önünde kaymaz zemin
-Farklı lastik tiplerine uygun lastik şişirme uçları

Motosiklet için en iyi benzin istasyonu dendiğinde akla ilk gelen isim ‘’Motorcu Dostu İstasyon’’ projesiyle Aytemiz olarak karşımıza çıkıyor. Sektörde motosiklet tutkunlarına özel bir önem vererek motosiklet için özel istasyon konusuna öncülük eden Aytemiz ve birçok istasyona ulaşabileceğiniz tek uygulama olan BenzinLitre ile benzin istasyonuna rastgele değil, seçerek girin. Böylece sizin için en uygun ve en kaliteli hizmete ulaşmış olacaksınız.


Motosiklet sürücüleri otomobil sürücülerine göre benzin istasyonuna daha fazla uğruyor. Küçük depolar daha sık dolum gerektirdiğinden özellikle uzun yolculuklarda yolda kalmamak için BenzinLitre kullanarak köylerdeki pompalara dahi ulaşabilirsiniz! Motosiklet sürücüleri en yakın istasyona BenzinLitre ile ulaşıyor. 

BenzinLitre güvenli sürüşler diler!

Tüm içerikler okundu!

Next page