BENZİNLOG
07
mart
2020
Elektrikli Araç
Otomobil
TOGG Yerli Elektrikli Araba
TOGG Nasıl Alınır?

TOGG NASIL ALINIR?

TOGG, Türkiye'de büyük merak uyandıran, oldukça ses getiren ve heyecanlandıran ilk yerli ve milli otomobilimiz. 

Hakkında bizim de birçok yazımızın bulunduğu TOGG popülaritesi çok fazla olup şu an satın almak için bekleyen kişiler de bulunmakta. Bu yazımızda TOGG nasıl satın alınır? sorusuna yanıt vereceğiz. 

Tabii ki tahmin edilebileceği gibi gidip satın alınacak durumda değil şu an. TOGG satın alabilmek için ön sipariş oluşturmak gerekiyor. 

Hem teknolojik özellikleri hem de tasarımı ile son derece ilgi çeken ve çoğu kişi tarafından tam not alan araca sipariş akını oldu. İlk siparişi Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği aracın tanıtımı yapılırken duyurulmuştu. Aynı zamanda devlet malzeme ofisi 30 bin adet sipariş vereceğini, taksici esnafı da 20 binin üzerinde alım yapacağını, bunların yanı sıra sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, özel şirketler, kamu kurumları ve tüketiciler de dahil olmak üzere TOGG'a toplam talep 100 bin adeti çoktan aşmış durumda. 


togg-nasil-alinirTOGG Twitter hesabından yapılan açıklama


TOGG Twitter hesabından yapılan açıklamada da açıkça görüldüğü gibi çok sayıda sipariş şimdiden alınmış durumda. TOGG nasıl alınır? sorusuna yanıt olarak, ön sipariş vermek isteyen kişiler TOGG resmi hesaplarını ve web sitesine bakmalı ve resmi açıklamaların takibinde kalınması gerekmektedir. 

"Araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz."


Tüm içerikler okundu!

Next page